Насловна Колумни Фросина Ременски Детонации, чуда и сиромаштија

Детонации, чуда и сиромаштија

Е-пошта Печати PDF
Фросина Ременски

Неколку настани во неделата што измина ме фрлија во сериозни размислувања за тоа: Каде се движи оваа наша напатена, ограбена и изманипулирана држава, на чело со политичките мангупи и екстремно пасивизираното и осиромашено граѓанство?

09.04.2012

http://www.sky.mk/stav/19788-Колумна-на-Фросина-Ременски-Детонации,-чуда-и-сиромаштија.html
Последно освежено на Вторник, 17 Април 2012 13:50